PODLASKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO


 
 
Nowoczesne kierunki dla MŚP na Studiach Podyplomowych Politechniki Białostockiej

Jeśli pojęcia typu: ICT, Front-End Development, SEO, SEM, IT Security, Data Science, User Experience są dla ciebie intrygujące to zachęcamy do poszerzenia swojej wiedzy z tematyki powiązanej z informatyką podczas Studiów Podyplomowych na Politechnice Białostockiej. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 października i jest możliwość uzyskania dofinansowania z WUP.

Szczegóły zasad dofinansowania dostępne są pod tym linkiem.


Marketing Internetowy

Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu?
Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.

http://marketing.wi.pb.edu.pl/


Data Science - Developer / Analityk danych
Dane Eurostatu wskazują, że 27,7% przedsiębiorstw w Polsce korzysta z reklamy internetowej, a tylko 6% analizuje Big Data. CEO eBay'a Devin Wenig mówi, że firmom które nie mają w swojej strategii Sztucznej Inteligencji w ciągu najbliższych kilku lat trudno będzie odnaleźć się na rynku. "If you don’t have an artificial intelligence strategy, you are going to die.". Patrząc na to jak i gdzie wykorzystuje się Sztuczną Inteligencję, to może być prawda.

http://datascience.wi.pb.edu.pl/


Cyberbezpieczeństwo. Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych
Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. Jedne z niewielu pewnych przewidywań przyszłości to to, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.

http://bezpieczenstwo.wi.pb.edu.pl/


Informatyka - Technologie ICT i Programowanie
Jeśli wydaje Ci się, że programowanie jest tylko dla umysłów ścisłych — to mit! Nie musi to być Twój trzeci język, ale… jeśli bierzesz udział przy wdrażaniu lub projektowaniu systemów IT, także we własnej firmie i chcesz wiedzieć o czym mówią ludzie; chcesz poszerzyć swoją wiedzę z technologii ICT, a także dowiedzieć się więcej czym jest programowanie - to ten kierunek jest dla Ciebie.

http://informatyka.wi.pb.edu.pl/


Projektowanie User Experience i Analityka internetowa
Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Przejdziemy cały proces, od momentu analizy wymagań klienta, przez prace projektowe, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.

http://uxdesign.wi.pb.edu.pl/


 
   

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego | ul. Starobojarska 15 | 15-073 Białystok | tel: +48 85 740 86 83 | fax: +48 85 740 86 85
e-mail: pfrr@pfrr.pl | WWW: www.pfrr.pl | NIP: 542-10-07-427 | REGON: 050309431
KRS: 0000051191 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy KRS