01   Aktualności
02   Informacje ogólne
03   Konferencje i seminaria
04   Konkursy, targi, misje
05   Regionalna Instytucja Finansująca
06   Granty na badania i innowacje
07   Projekt Enterprise Europe Network
08   Doradztwo gospodarcze
09   Pożyczki
10   Poręczenia kredytowe
11   Inwestycje kapitałowe
12   Szkolenia i doradztwo personalne
13   Energia odnawialna
14   Konsulat Honorowy Finlandii
15   Startuj w Biznesie
16   Projekt SUPER
17   Projekt Fast Forward Europe
18   Projekty zakończone
19   Lokale do wynajęcia
20   Zaprzyjaźnione strony
21   Wyszukiwanie zaawansowane
22   Pomoc/Cookies
23   Wyślij mail
24   Subskrypcja biuletynu
25   Przetargi


 

 PODLASKA FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO

Polski

Aktualności

 
 
Przedsiębiorco - zgłoś się do udziału w projekcie „EENEP SCALE UP”! 2017/09/15

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego wraz z partnerami z konsorcjum Enterprise Europe Network East Poland rozpoczął realizację projektu pt. „Support young innovative companies scaling-up their innovative activities in the Single Market” (EENEP SCALE UP).

Do współpracy zapraszamy młode (do 5 lat działalności), innowacyjne przedsiębiorstwa z województwa podlaskiego z ambicjami do wysokiego wzrostu oraz zdiagnozowanym potencjałem do ekspansji na rynki UE. Celem projektu jest wsparcie internacjonalizacji i zwiększenie innowacyjności przedsiębiorstw oraz ułatwienie im dostępu do rynków europejskich oraz finansowania dalszego rozwoju.

 
 
Wrześniowy numer Biuletynu projektu Enterprise Europe Network 2017/09/13

Zapraszamy do lektury pierwszego po wakacjach numeru biuletynu sieci Enterprise Europe Network. W numerze piszemy o dwóch interesujących wydarzeniach: o RENEXPO POLAND 2017, Targach Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej, oraz o DRONETECH, II edycji Targów skierowanych do pasjonatów, naukowców i biznesmenów zajmujących się statkami bezzałogowymi.

 
 
Sprzedaż działek pod działalność produkcyjną i usługową w Białymstoku - obniżone ceny 2017/09/12

Miasto Białystok oferuje inwestorom uzbrojone tereny, które znajdują się na osiedlu Dojlidy - obręb 21, w rejonie ulic Jacka Kuronia, Franciszka Karpińskiego, Św. Proroka Eliasza i ks. Stanisława Suchowolca.

Zgodnie z miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego działki te przeznaczone są pod działalność produkcyjną i usługową wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną.

 
 
Konferencja w Białymstoku: „Fiński model edukacji. Budowanie sieci współpracy” 2017/09/11

W imieniu Organizatorów konferencjiFiński model edukacji. Budowanie sieci współpracy” serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału. Konferencja odbędzie się 27 października 2017r. (piątek) w Białymstoku w Auli Widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej.

 
 
Konkurs podlaski na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT" 2017/09/11

100 000 zł do zgarnięcia! To już XV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT". Celem konkursu jest wybranie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turystom produktów turystycznych. Nie zwlekaj! Zgłoś swój udział!

 
 
Wykorzystaj granty na badania i innowacje - budżet kurczy się... 2017/09/11

Trwa realizacja projektu Granty na badania i innowacje. Tylko w zeszłym tygodniu zostały podpisane 4 umowy o powierzenie grantu, a wykorzystanie dostępnych środków budżetu grantów osiągnęło poziom 20,33%. Jeszcze tylko przez 12 miesięcy będą przyjmowane wnioski o powierzenie grantu. Okazuje się, że aplikowanie o środki europejskie nie musi być skomplikowane – przedsiębiorcy chętnie sięgają po granty. Prosty wniosek o grant oraz szybka procedura jego oceny – zaledwie 10 dni roboczych sprawia, że pomysły naszych podlaskich przedsiębiorców szybko wchodzą w fazę realizacji. Biuro projektu na bieżąco służy też przedsiębiorcom pomocą merytoryczną zarówno w procesie aplikowania, jak też realizacji już zawartych umów.

 
 
Giełda kooperacyjna podczas Targów DRONETECH 2017 w Toruniu 2017/09/08

Ośrodek Enterprise Europe Network w Toruniu serdecznie zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej II edycji Targów DRONETECH, która odbędzie się w dniach 5-6 października 2017 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

 
 
Zdobądź partnera biznesowego w ramach RENEXPO® POLAND 2017 2017/09/08

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w 7. Spotkaniach Kooperacyjnych organizowanych w dniach 25-26 października 2017 r. w Warszawie. Spotkania odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.

 
 
Nowoczesne kierunki dla MŚP na Studiach Podyplomowych Politechniki Białostockiej 2017/09/07

Jeśli pojęcia typu: ICT, Front-End Development, SEO, SEM, IT Security, Data Science, User Experience są dla ciebie intrygujące to zachęcamy do poszerzenia swojej wiedzy z tematyki powiązanej z informatyką podczas Studiów Podyplomowych na Politechnice Białostockiej. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września.

 
 
Misja gospodarcza sektora zielonych technologii oraz branży gier do Korei Południowej 2017/09/07

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych informuje o możliwości wzięcia udziału w II połowie października br., w komponencie gospodarczym misji do Republiki Korei, organizowanej w ramach pobytu w tym kraju wiceministra SZ Marka Magierowskiego, odpowiedzialnego m.in. za dyplomację ekonomiczną. Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do firm/instytucji z sektora tzw. zielonych technologii oraz branży gier.

 

 
   

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego | ul. Starobojarska 15 | 15-073 Białystok | tel: +48 85 740 86 83 | fax: +48 85 740 86 85
e-mail: pfrr@pfrr.pl | WWW: www.pfrr.pl | NIP: 542-10-07-427 | REGON: 050309431
KRS: 0000051191 | Sąd Rejonowy w Białymstoku | XII Wydział Gospodarczy KRS